Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Ferry Corsten Live show ! / Nový Obzor Most (CZ)

Únor 15 @ 20:00 - Únor 16 @ 5:00 CET

FERRY CORSTEN LIVE V MOSTĚ / CZ
Poprvé se představí v Mostě DJ z první současné světové stovky DJ´s vyhlašované DJMAG.COM, v roce 2008 dokonce skončil na místě 6 !!.
Nikde a nikdy nebudete Ferrymu Corstenovi tak blízko, jako v naší „music aréně“. A určitě nebude chybět po skončení show fotografování a autogramiáda tak, jak je u nás již zvykem ! Těšit se můžete také na upravenou stage a další skvělé „vychytávky“, určené speciálně pro tuto noc.

Vstupné v předprodeji jen 490 Kč, o zahájení předprodeje v síti Ticketlive.cz budeme včas informovat.

Ferry Corsten je jeden z předních představitelů tranceové hudby. Svoji kariéru odstartoval roku 1991, kdy ještě produkoval gabba tracky, tehdy oblíbený styl v Holandsku. Roku 1996 začal produkovat pod pseudonymem „Moonman“, tehdy vytvořil písničku Galaxia 50 UK, která se umístila i v anglické hitparádě a spoustu dalších tracků jako například Night Shade, Don’t Be Afraid nebo Marsfire.
O rok později vytvořil se svým přítelem Robertem Smithem projekt Starparty v tanečním vydavatelství Tsunami Records, kde Ferry částečně mixoval Trance Nation společně s Ministry of Sound, které se prodaly celosvětově miliony kopií. V roce 1999 už Ferry naprosto vyčníval z řady a to díky svému projektu System F a v dalším projektu Gouryella, kde spolupracoval s DJ Tiëstem. Jejich tracky dominovaly trance scéně.
V roce 2000 získal ocenění za nejlepšího producenta a to především díky skvělým remixům songů od Art of Trance – Madagascar nebo William Orbit – Barber’s Adagio For Strings. O rok později vydal své první album System F – Out of the blue, na kterém byl například song Exhale, se kterým mu pomáhal jeho kamarád Armin van Buuren.
V následujících letech se už Ferry Corsten stal uznávaným DJem, patřícím opravdu ke světové špičce ve svém oboru. Má vlastní radioshow CORSTENS COUNTDOWN, ve které každý týden představuje set s deseti skladbama od různých producentů, ale i ty své. Umisťuje se na každý rok na předních pozicích v anketě o nejlepšího DJe roku, který pořádá uznávaný časopis DJ Mag. Například v roce 2008 se umístil na krásném 6.místě po boku slavných DJs jako jsou například Armin van Buuren, Tiësto, Paul van Dyk nebo seskupení Above & Beyond.

https://www.facebook.com/events/378179302949377/

Podrobnosti

Zahájení:
Únor 15 @ 20:00
Ukončení:
Únor 16 @ 5:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/378179302949377/

Místo konání

Nový obzor Music Arena Most
Nový obzor Music Arena Most + Google Mapa