Latinsko americká párty / Jaroslav Parči / Cubanazo live / Most

Speciální party plná latinsko-americké hudby ! Na tuto noc jsme pozvali hned několik zahraničních hostů. Na živo uvidíte a uslyšíte:
– zpěváka Jaroslava PARČI
– skupinu CUBANAZO
Na baru se můžete těšit na speciální karibské drinky a jako rezident specialista na „latino“ – DJ Honza 🙂

Vstupné v předprodeji jen 100 Kč, kupujte online na ticketlive.cz: https://www.ticketlive.cz/cs/event/novy-obzor-most-latinsko-americka-party-18-05-2019

Zpěvák Jaroslav Parči je finalista Superstar 2006. Zpěvák, muzikálový herec, moderátor. Jediný oficiální zpěvák v ČR, který dělá Latin/Pop styl. V českých médiích je propíraný jako český Ricky Martin. Spolupracuje i s kubánskou skupinou Cubanazo. Aktuální novinka, jejich společný letní singl „Olvidame que te olvidé“ Vás dostane do té správné nálady.
link: https://www.youtube.com/watch?v=HbozW9Jz1WA

Praha je multikulturní metropolí a proto není překvapením, že v ní žijí i mezinárodní hudební formace. Jednou z nich je CUBANZO. Ta se skládá ze tří kubánských hudebníků, producentů a zpěváků, kteří tento rok zveřejnily svůj druhý oficiální videoklip.
Formaci Cubanazo tvoří tři rodáci z Kuby, kteří trvale žijí v české metropoli. Jmenovitě José Angel Samiñon Duran, Alexander Rodriguez Fernandez a Tony Zerquera Bermudez. V jejich jednom z nejnovějším singlu Hola Mi Amor můžete krom originálních latinských rytmů slyšet i angličtinu v podání mladé slovenské zpěvačky pod uměleckým jménem Veronika Hale.

Date

Kvě 18 2019 - Kvě 19 2019

Time

21:00 - 6:00

Local Time

  • Timezone: America/New_York
  • Date: Kvě 18 2019 - Kvě 19 2019
  • Time: 15:00 - 00:00

Location

Nový obzor Music Arena Most
Nový obzor Music Arena Most Most Czech Republic 434 01

Comments are closed.