The Beatles revival live / Nový Obzor Most

So 27.4.2019 Most(CZ) – Nový Obzor Music Arena – OPEN 20:00, START 21,00 – The Beatles Revival – NEJLEPŠÍ REVIVALOVÁ KAPELA po 3 dlouhých letech zase v Mostě s novým programem!!!!

Nová show kapely začíná zhruba 45-55 minutovým setem skupiny The Beatles Revival a zazní písně z ranného období kapely a z odbobí Beatlemánie. Tento set odehraje kapela v černých kostýmech.
Po přestávce nastoupí kapela na pódium v uniformách ze Sgt. Pepper´s Lonely Hearts Club Band a odehraje cca. 45-50 minutový set písní z let 1967-1969.

Na videu můžete shlédnout zkrácený průřez touto show!!

Video z show The Beatles Revival v holandském Terneuzenu v listopadu 2017 https://www.youtube.com/watch?v=v7X1Mf-DkQU

Vstupné v předprodeji 200 Kč, možnosti :
– v síti Ticketlive.cz zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/novy-obzor-most-the-beatles-revival-live-27-04-2019
– osobně na kterémkoli z partnerských míst společnosti Ticketlive.cz. Jejich seznam najdete zde: https://www.ticketlive.cz/cs/salepoint
– každý pátek a sobotu v našem dceřiném klubu MANHATTAN v Mostě v pracovní době: 21.00 – 04.00 hod. Adresa: Manhattan club, Topolová 1281, Most (přímo vedle Music arény Nový Obzor).
– také v provozovnách Next Gyros v Mostě (1 – na tř.Budovatelů budova Báňských staveb, 2 – v NS Kahan, 3 – vedle VZP NS Elda).
– samozřejmě lze vstupenky zakoupit přímo na místě, v den konání akce. Bohužel zpravidla již ne za zvýhodněnou předprodejní cenu a také za předpokladu že již není vyprodáno.

BEATLES revival dorazí do Music arény Nový Obzor a v průběhu dvou hodin Vás provedou hudební tvorbou legendární skupiny. Dokonalé vystoupení, neuvěřitelná image a skvělé kostými. Beatles Revival z Kladna lpí na dokonalosti, takže i velký detailista bude mít problém je rozeznat od originálu.
Po koncertě bude následovat after party s DJ Honzou.
OPEN 20,00, START 21,00 HODIN !
Vstupné v předprodeji 200 Kč, v síti Ticketlive.cz zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/novy-obzor-most-the-beatles-revival-live-27-04-2019

The Beatles Revival Band z Kladna – jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin – vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu!
Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý „Stage Look“ korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho. Dále skupina používá jedině originální vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatury VOX, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles. Dokonce i takové zdánlivě nepodstatné detaily jako originální chromované stojany VOX pod zesilovače nebo originální boty Beatles Chelsea Cavern Boots jsou pro skupinu důležité. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek, který přesvědčí i toho nejzarytějšího detailistu a milovníka originálu.
Koncert Beatles Revivalu z Kladna je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles – anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo. A nebo to, že po vystoupení v Adelphi Hotel v Liverpoolu přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor a prohlásil, že vystoupení skupiny bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles, přestože s nimi strávil na cestách dlouhých pět let. Jedním z důkazů je též obrovský úspěch na Estrel Beatles Festivalu v Berlíně, kde skupina svým výkonem nadchla prvního manažera Beatles Alana Williamse natolik, že kapelu přizval ke spolupráci na projektu John Lennon Memorial. V neposlední řadě je též měřítkem úspěchu bezpočet televizních vystoupení, například v TV Nova, ČT1, maďarské MTV, polské TVP1, slovenské TV Markíza, německé MDF1 a dalších televizích po celé Evropě.

Date

Dub 27 2019 - Dub 28 2019

Time

20:00 - 5:00

Local Time

  • Timezone: America/New_York
  • Date: Dub 27 2019
  • Time: 14:00 - 23:00

Location

Nový obzor Music Arena Most
Nový obzor Music Arena Most Most Czech Republic 434 01

Comments are closed.